Apie JarSpells

Apie mus JarSpells

„JarSpells“ – tai ypatinga vieta, kurioje magija virsta skoniu, o skonis – prisiminimais. Čia, mano rankomis, gimsta veganiški desertai be glitimo, reikalaujantys ypatingo kruopštumo ir tikslumo, nes kiekvienas gramas ir temperatūros laipsnis gali lemti skirtingą rezultatą.

Kada tu paskutinį kartą svarstei, ką valgai ir ko sąmoningai atsisakai? Desertų kūrimas prasideda nuo ingredientų paieškos.  Visi „JarSpells“ desertai yra be glitimo ir visiškai augaliniai. Juk visiems svarbu ne tik tai, ką dedame, bet ir tai, ko neįdedame – tad „Jarspells“ desertais gali mėgautis visi, nepriklausomai nuo to, ar vengi pieno produktų, kiaušinių, netoleruoji glitimo, esi veganas ar tiesiog mėgsti skanias akimirkas.

Ar kada susimąstei, kad desertai yra daugiau nei tik maistas? Desertai – tai prisiminimų saugotojai. Prisimeni tą močiutės bandelių kvapą, kuris užplūsta visus namus? Ar savaitgalio pietus, kai mama iš orkaitės ištraukia skaniausią pyragą? To kvapo ir jausmo mes niekada nepamiršime. O būtent desertas gali tapti rakteliu įsaldų prisiminimų albumą, kurį šiltai laikome savo širdyse.

Šviežiai pagaminti „JarSpells“ desertai supakuojami nedidelėmis porcijomis ir keliauja pas tave trečiadieniais ir penktadieniais. Argi yra geresnis būdas pradėti savaitgalį nei su skaniu desertu? Šie desertai gali būti puiki kompanija pasivaikščiojimui miške ar atsipalaidavimo akimirkai namuose prie puodelio arbatos. Tai pat puikus būdas dalintis džiaugsmu su artimaisiais ir kurti naujus saldžius prisiminimus.

Ar esi pasiruošęs keliauti į šią skonių ir prisiminimų kelionę?

Kurkime saldžias akimirkas kartu su manimi, kurios pavirs skaniausiais prisiminimais!

Saldūs linkėjimai,
Gintarė, JarSpells

Jarspells

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar Jūsų desertuose yra pieno produktų ar glitimo?

JarSpells desertai yra kuriami atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančias maisto alergijas ir mitybos poreikius. Gaminami desertai yra be kiaušinių, pieno produktų ir glitimo, kad visi klientai galėtų rasti desertus, atitinkančius jų individualius mitybos poreikius. Daugiau informacijos apie produkto sudėtį rasite produkto aprašyme, taip pat visada
galite kreiptis į mus ir mielai atsakysime į iškilusius klausimus.

Ar Jūsų desertuose yra riešutų?

Desertuose pagrindą sudaro inovatyvūs konditeriniai ingredientai ir natūralūs vaisiai ir uogos, o ne riešutai. Tačiau kai kuriuose mūsų desertuose gali būti riešutų. Visų produktų aprašymuose rasite nurodytą ingredientų sudėtį, todėl galėsite pasirinkti variantą, kuris atitinka jūsų poreikius ir skonį.

Ar Jūsų desertai yra veganiški?

Taip, visi desertai yra veganiški. Naudojami aukščiausios kokybės augalinės kilmės ingredientai be glitimo.

Kaip ilgai desertai išlieka švieži?

Atsižvelgiant į skirtingų desertų sudėtis ir komponentus, jų galiojimo laikas gali skirtis.
Sausainiai gali būti laikomi 2-3 dienas kambario temperatūroje ir iki į dienų šaldytuve.
Desertai indeliuose laikomi šaldytuve tinkami vartoti iki 5 dienų.
Kiekvieno produkto etiketėje rasite nurodytą galiojimo laiką ir laikymo sąlygas.

Koks deserto indelio dydis?

DESERTAI:

PASKANAUTI indelio talpa 167 ml, deserto svoris apie 100-120 gr.
PASIMĖGAUTI indelio talpa - 235 ml, deserto svoris apie 140 iki 160 gr.

Ką daryti jei negaliu vartoti kai kurių sudedamųjų deserto ingredientų?

Jei turite konkrečių poreikių ar alergijų, galite visada kreiptis į mus. Esame pasiruošę aptarti jūsų poreikius ir jei įmanoma, prisitaikyti prie jų. Kai kuriais atvejais galime pakeisti desertų sudedamasias dalis, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius.

Kaip aš galiu užsisakyti Jūsų desertus?

Jūs galite užsisakyti mūsų desertus tiesiogiai internetinėje parduotuvėje. Užsakymai trečiadieniui priimami iki sekmadienio pietų, penktadieniui iki antradienio pietų.
Jei iškyla daugiau klausimų apie apsipirkimą ar nesklandumų parašykite mums labas@jarspells.lt ir išspręsime jūsų iškilusius klausimus.

Kuriomis dienomis pristatomi desertai?

Šviežius desertus Jums pristatome trečiadieniais ir penktadieniais.

Ar pristatote desertus visoje Lietuvoje? Kokia pristatymo kaina?

Desertus pristatome kiekvieną trečiadienį ir penktadienį.

DPD fresh kurjeriai pristato visoje Lietuvoje tiesiai į namus.
Prekių pristatymo mokestis:

  • Perkant iki 16,99 Eur - 7 Eur.
  • Nuo 17,00 Eur iki 29,99 Eur - 4 Eur.
  • Nuo 30,00 Eur - nemokamas.

Kaune galite atsiimti patys iš JarSpells, Biržiškų g. 1A.
Atsiėmimo laikas nurodomas el. laiške, kai užsakymas būna paruoštas.