Ar tavo draugas ir vėl per šventes liks be deserto? O gal tu tas draugas?

Ar tavo draugas ir vėl per šventes liks be deserto? O gal tu tas draugas?

Šventės – tai metas, kai stalai lūžta nuo įvairiausių patiekalų, tačiau ne visada ši maisto gausa patenkina žmonių, turinčių kitokius mitybos įpročius, poreikius. Kiekvienu šventiniu periodu susiduriame su iššūkiu: kaip įtraukti į meniu patiekalus, kurie tiktų visiems svečiams, įskaitant tuos, kurie netoleruoja glitimo ar yra veganai. Ne vienas žmogus per šventes jaučiasi pamirštas, ypač kai kalbama apie desertą – šventinio stalo akcentą, prie kurio susirenka visi šeimos nariai. Tačiau tai galima pakeisti!

Nepaisant plačiai paplitusio įsitikinimo, kad veganiški ir be glitimo desertai – tai tik vaisiai ar riešutų skanėstai, alternatyvios konditerijos pasaulis jau seniai žengė žingsnius tolyn. Dabar turime begalę skanių, išradingų desertų, tinkančių visiems. Desertais gali mėgautis visi, nepriklausomai nuo to, ar vengi pieno produktų, kiaušinių, netoleruoji glitimo, esi veganas ar tiesiog mėgsti skanias akimirkas. Niekas neturi likti be deserto!

„JarSpells – tai ne tik veganiškų ir be glitimo desertų kepyklėlė, bet ir tikras išsigelbėjimas šventiniu laikotarpiu. Čia kiekvienas gali rasti kažką sau skanaus, nepriklausomai nuo mitybos įpročių. Ar esi kada nors ragavęs veganiško šokoladinio torto, kurio skonis verčia pamiršti, kad jame nėra nei kiaušinių, nei pieno produktų? O galbūt norėtum išbandyti kažką seniai pamiršto, pavyzdžiui, veganišką tiramisu? „JarSpells siūlo platų asortimentą, kuris neabejotinai patenkins net ir išrankiausių svečių skonį.

Pasirūpinant savo šventės svečių poreikiais, parodome ne tik pagarbą, bet ir nebyliai pasakome: „Tu man svarbus”. „JarSpells” desertai, supakuoti nedidelėmis porcijomis, suteikia galimybę šventėje turint net ir vieną draugą, kuris negalės pasimėgauti desertu, pasirūpinti juo, paruošiant vienos porcijos mini tortą indelyje, kuris tikrai nudžiugins. Desertais indeliuose galima papuošti šventinį stalą ir pasiūlyti visiems išbandyti naujus skonius. Net neabejoju, kad šiais desertais susivilios visi šventės svečiai.

Na, o jei esi tas draugas, kuris visada lieka be deserto, parodyk „JarSpells savo draugui arba močiutei. Arba pats griebk „JarSpellsindelį su desertu sau ir draugams, nusinešk į šventę ir nustebink visus naujais skoniais.

Leiskime sau per šventes pasimėgauti akimirka.
Grįžti į tinklaraštį